Indeling op leeftijd, start trainingen

Beste,

komende week gaan we langzaam maar zeker beginnen met de start van de competitie ’18/’19. We nemen de komende 3 weken de tijd om de trainers kennis te laten maken met de spelers/speelsters van de diverse leeftijdscategorieën. Tevens worden deze trainingen gebruikt om een voorlopige teamindeling te maken.

Hieronder treffen jullie een overzicht van spelers per leeftijdcategorie.

LET OP!! de trainingstijden zoals die nu gehanteerd worden blijven voorlopig zo.

O19 O17
Kaal, Branco Fereydooni, Pooria Schoen, Bram
Bormans, Luc Koelemeijer, Stijn Walinga, Jonne
Boer, Damain de Pol, Kaj van den Keijzer, Gijs
Wiggers, Julian Kluin, Luke Haile, Jonathan
Volcklandt, Joppe Holkamp, Mitchell Suijdendorp, Lucas
Pieters, Patrick Schipper, Daphne Wiggers, Tristan
Segveld, Kevin Happe, Duncan Schot, Mique
Galen, Sam van Woltheus, Cencio Koster, Daan
Boer, Michael de Korver, Nick Boontje, Dylano
Koel, Yirmi Bouweriks, Quinten Schuring, Reef
Suijdendorp, Daniël Boorder, Thomas de Kurdi, Nouri al
Gadalla, Angelos Stoel, Jari Jubitana, Tuur
Braam, Niels van Blees, Rafael Landsaat, Remco
Kaal, Jermo Tjeertes, Sem Berg, Milan van den
Beek, Sam van der Simmers, Jamie  vd Weide, Lex
Kokelenberg, Huub Kooi, Toon Maarse, Jesse
Volcklandt, Jort Vries, Thom de  Haan, Mattias de
Duiker, Jesper
O15
Beek, Tijn van der Overmeer, Jalon
Zanting, Martijn Lingen, Sereno van
Heinen, Hugo Althuis, Michel
Beraki, Noel Stapper, Sem
Mooij, Devon Roode, Douwe
Kalkhoven, Sander Kaper, Jori
Zwart, Robin Lenaarts, Tom
Maasdam, Lyndo van Vonk, RIcardo
Dongen, Stan van den Neeft, Bani
Nap, Franco Brinkman, Jippe
Fontein Prada, Elian Haan, Manuel de
Kuntz, Thomas Dobbelsteen, Tijger van den
Bleeker, Maarten Zanting, Emiel
Dood, Jesper de Best, Noa
Tel, Hidde Blommesteijn, Koen
Amesz, Jochem Dissel, Phoebe
Schipper, Roy Hoedemaeker, Silke
Arisoy, Yasha Bellekom, Sabrina
Wattimena, Jarno Lelie, Micah van der
Narain, Deijan Galen, Nikki van
Stoel, Jotan Hartog, Vera
Pos, Daniël Marijnissen, Celeste
Meulen, Sophie van der
O13 O11   O9
Cuba, Daniël de Lelie, Marek van der Gans, Mika
Boontje, Mikai Blommesteijn, Luuk Velagic, Faruk
Fontein Prada, Iago Donicie, Wesly Boomsma, Luca
Lingen, Leandro van Kraaijeveld, Rens Bruine, Thijs de
Beek, Donne van de Seventer, Morris van Blommesteijn, Daan
Galen, Pieter van Kooi, Luuk Ridder, Nienke de
Roepert, Jesper Woonings, Maxwell Amrani-Akdi, Adam
Meier, Andy Kaufmann, Sven Stam, Jaro
Jubitana, Kenneth Dulkadir, Yigit Can  Sperling, Anouk
Adames Henriquez, Joël Foekens, Jonathan
Vink, Patrick Bruine, Sem de
Geertsema, Lars Dobbelsteen, Mart van
Deubel, Bent Meijel, Timo van
Lelie, Senna van der Min, Koen
Heinen, Julie Reinders, Thygo
Sperling, Romana Durieux, Stan
Oppenhuizen, Lisanne
Bellekom, Amber